Неділя, 28.04.2024, 15:06
Вітаю Вас Гість | RSS

ВЕЛЕТЕНСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Виховуємо патріота України"

Засідання районного методичного об’єднання класних керівників

          На базі Велетенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання класних керівників, з теми : «Виховання в учнів почуття відповідальності, патріотизму та любові до Батьківщини».
На якому розглядались такі питання:
1. Виступ: Резніченко Оксана Василівна, керівник РМО класних керівників
- Осокін Денис В’ячеславович, заступник директора з НВР Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Муринець Наталія Омельянівна, класний керівник 7 класу Широкобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
2. Про план роботи районного методичного об’єднання класних керівників
- Резніченко Оксана Василівна, керівник РМО класних керівників
3. Презентація досвіду роботи класних керівників Велетенської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Островенко Ксенія Володимирівна, заступник директора школи з виховної роботи Велетенської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Тренінг «З любов’ю до України» заступник директора школи з навчально-виховної роботи Велетенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ляшенко І.Й.
  А також пройшов семінар-практикум з класними керівниками шкіл району з теми: «Організація системи профілактики правопорушень серед дітей та підлітків на основі гуманізації сучасної школи».
На якому розглядались такі питання:
1.Виступ: Рембеза Світлана Іванівна – соціальний педагог Велетенської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Скурту Оксана Олександрівна, провідний спеціаліст центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді
2.Засідання «круглого столу» (обмін досвідом роботи, відповіді на питання)
Відповідальний Задніпряний Г.О. –  завідуючий РМК.

 

 

 

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується                                                                                                                                              

                                                                            (В. О. Сухомлинський)

 

 

Патріоти́зм (грец. πατριώτης — співвітчизник, patrís — батьківщина, Вітчизна) — це любов та відданість Батьківщині, прагнення своїми діями служити її інтересам.

     Патріотизм передбачає гордість за матеріальні і духовні досягнення свого народу, своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому.

     Історичне джерело патріотизму — це формування прив'язаності до віри в Бога в традиціях своїх предків, землі свого народження, рідної мови, народних традицій та культури.

30 березня 1944 року була утворена Херсонська область, тому передували два укази: Указ Президії Верховної Ради УРСР від 29 березня 1944 року з пропозицією про утворення області та Указ Президії Верховної Ради СРСР від 30 березня 1944 року про затвердження цієї пропозиції. Херсонська область — область у південній частині України, у межах Причорноморської низовини. На північному заході межує з Миколаївською, на півночі — з Дніпропетровською, на сході — із Запорізькою областями України, на півдні з Автономною Республікою Крим. Утворена 30 березня 1944 року. Територія 28 461 км² (4,71 % від території України). Херсонщина за площею має сьоме місце серед інших областей України. Територією області проходить державний кордон протяжністю 458 км (350 км Чорним і 108 км Азовським морями). Відстань від Херсона до Києва залізницею — 664 км, шосейними шляхами — 605 км. Клімат помірно континентальний, посушливий. Середньорічні температури: літня +22,4 °C, зимова −2,1 °C. Максимальна літня температура +40 °C, мінімальна зимова −31,5 °C. Тривалість безморозного періоду в середньому 179 днів на рік. Середньорічна кількість опадів від 300 до 420 мм. За сильного вітру часом навіть узимку виникають пилові бурі.

Герб Херсонської області

 

Прапор Херсонської області

 

 

1. Херсонщина - унікальний природний комплекс, найбільш екологічно чистий регіон України. Кількість сонячних днів у році перевищує 275. Масштабний вихід області в Азово-Чорноморський басейн і Дніпровську водну магістраль створює прийнятний рівень вологості.

 

2. Херсонщина - це єдина область України, що омивається декількома морями - Чорним і Азовським, рукотворним Каховським і солоним озером Сиваш. В області 19 великих і малих річок, і найбільш розгалужена зрошувальна система в Європі площею понад 400 га.

 

3. Херсонщина має близько 2 млн. га сільськогосподарських угідь і найбільшу кількість орних земель на Україні. Область займає 1 місце по вирощуванню овочів в Україні, тут збирається більше 13% всіх овочів і баштанних культур країни. На Херсонщині збирається рекордний урожай помідорів - 110 тонн з одного гектара (це в 1,5 рази перевищує врожайність томатів у Каліфорнії, кліматичні умови в якій вважаються ідеальними для їх вирощування).

 

4. Херсонщина багата мінеральними та будівельними копалинами - тут присутні поклади вапняку, суглинки, глини, піску, фосфоритів, бокситів і торфу. Приморські території області входять до Південноукраїнської нафтогазоносної області - на Арабатській стрілці розробляється родовище газу.

 

5. Промисловий комплекс області складається з понад 220 підприємств, що представляють різні галузі: харчову і переробну, машино-і суднобудівну, електроенергетичну та металургійну, легку, добувну, хімічну та нафтохімічну

 

6. У транспортний комплекс регіону входить 900 км залізничних колій, 3 морських і 2 річкових порти, два аеропорти, два міжнародних транспортних коридори і 4 дороги державного значення. Загальна протяжність всіх автодоріг по області становить понад 5000 км.

 

7. Херсонщина має унікальні лікувально-оздоровчі та курортно-рекреаційні можливості.

 

8. В області з населенням більше 1,1 млн. чол. у взаєморозумінні проживають представники понад 115 національностей і народностей, різних віросповідань і культур.

 

9. Система освіти Херсонської області складається з 26 вузів, 69 професійно-технічних і 570 навчальних закладів. Щорічно установами освіти області випускається близько 800 магістрів, 9,5 тис. фахівців і 6 тис. прикладних фахівців.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930